• banner_05.jpg
  • Bruggetje.jpg
  • DSC_0385.JPG
  • Groningen.jpeg
  • museum.jpg
  • STAR.jpg
  • StatiomGroningen.png
  • zeehond.jpg

Groningen

 

ALV

De ALV vindt plaats op dinsdag 14 november 2017.  Nu eens niet in Hoogezand, maar we zoeken onze leden op in de provincie en op een leerzame plek! Dit keer vindt de algemene ledenvergadering plaats in de Woonzorglocatie “De Es” (Selwerd), Beukenlaan 156  te Groningen /  9741 HM. 

Agenda

Een klein uurtje zullen we reserveren voor DenkTank suggesties, naast de gebruikelijke agenda-items. De uitnodiging voor deze bijeenkomst plus agenda volgt binnenkort. Noteer de datum alvast in uw agenda!

Wij verwachten onze leden rond 18:00 voor een hapje eten (op onze kosten) en een kleine rondwandeling (voor wie dat wil). De vergadering begint rond 19:00 uur en zal om ongeveer 21:00 uur eindigen. We rekenen op een hoge opkomst! 

Provinciale Verkiezingen

De volgende verkiezingen voor de provinciale staten van onze provincie vinden naar verwachting plaats op 20 maart 2019. Denkt u er ook alvast over na of u misschien op de lijst wilt staan?